Kontakt

Kontakta oss gärna!

KONTAKTA OSS GÄRNA

När du hör av dig till oss för en kostnadsfri offert för att renovera ditt badrum i Uppsala med omnejd, blir vi på riktigt glada! För det är här allt börjar, med ett gratis hembesök som mynnar ut i återkoppling från vår sida med en kostnadsfri offert. Därefter brukar det ibland bli lite frågor och bollande innan ett slutgiltigt beslut tas och allt drag igång och renovera badrum. Att skapa ett fungerande och nära samarbete med dig som kund är något vi prioriterar högt. Du ska alltid veta vilka entreprenörer som blir involverade i er badrumsrenovering. Med vår erfarenhet vore det en skam om vi inte delade med oss till dig om vi upplever någon idé lite tokig. Så bli inte förvånad om vi tycker till och ger tips som du kanske inte tänkt på eller efterfrågat. Vi gör det med glädje och av bara farten!

Plattsättaren Jerker Åstrand AB
Björkgatan 3, 753 28 Uppsala



Jerker Åstrand|Plattsättare
070-6189048 | jerker@plattsettaren.se

Dennis Bohman|Plattsättare
070-6189027 | dennis@plattsettaren.se

Calle Haavisto|Plattsättare
070-6189049 | calle@plattsettaren.se

Rasmus Talus Hjelm|Snickare
073-5630764 | rasmus@plattsettaren.se

Martina Åstrand|Marknad & ekonomi
076-2601287 | martina@plattsettaren.se

Victor Johansson|Snickare
073-9259224 | victor@plattsettaren.se

PLATTSÄTTAREN.SE

Rasmus snickrar
Rasmus
Dennis
Dennis

Calle

Vi bygger och renoverar 300 badrum varje år, främst i Uppsala. Det har gjort oss till en uppskattad och efterfrågad entreprenör och plattsättare att anlita, när det har blivit dags att bygga och renovera badrummet där hemma. Vår kunskap och vårt engagemang är nog bland det främsta som gjort oss till det omtyckta företag vi är idag.

Och så klart vårt sätt att arbeta och alltid sträva efter att leverera badrum av högsta klass och stil, baserat på byggbranchens alla regelverk och riktlinjer. Men det börjar alltid med en kostnadsfri offert och platsbesök. Så vi ser varmt fram emot att du klickar på länken här nedan! 🙂


Plattsättaren