KONTAKT

På våra bilar finns info om hur du kan kontakta Plattsättaren.se.

KONTAKTA PLATTSÄTTAREN.SE

Personalen på företaget.

Här nedan ser du Plattsättaren.ses fantastiska gäng som dagligen ser till att våra kunder får just sitt drömbadrum. När du hör av dig till oss för en kostnadsfri offert för att renovera ditt badrum i Uppsala med omnejd, blir vi på riktigt glada! För det är här allt börjar, med ett gratis hembesök som mynnar ut i återkoppling från vår sida med en kostnadsfri offert. Därefter brukar det ibland bli lite frågor och bollande innan ett slutgiltigt beslut tas och allt drag igång och renovera badrum.

Att skapa ett fungerande och nära samarbete med dig som kund är något vi prioriterar högt. Du ska alltid veta vilka entreprenörer som blir involverade i er badrumsrenovering. Med vår erfarenhet vore det en skam om vi inte delade med oss till dig om vi upplever någon idé lite tokig. Så bli inte förvånad om vi tycker till och ger tips som du kanske inte tänkt på eller efterfrågat. Vi gör det med glädje och av bara farten till dig!

Plattsättaren Jerker Åstrand ABBjörkgatan 3, 753 28 Uppsala
Jerker Åstrand
Plattsättare
070-6189048
jerker@plattsettaren.se
Dennis Bohman
Plattsättare
070-6189027
dennis@plattsettaren.se
Calle Haaviso
Plattsättare
070-6189049
calle@plattsettaren.se
Rasmus Talus Hjelm
Snickare
073-5630764
rasmus@plattsettaren.se
Victor Johansson
Snickare
073-9259224
victor@plattsettaren.se
Mathias Abrahamsson
Plattsättare
070-4245544
mathias@plattsettaren.se
Martina Åstrand
Marknad & ekonomi
076-2601287
martina@plattsettaren.se
Välkommen att kontakta Plattsättaren.se.