KONTAKT

Kontakta oss Plattsättaren.se

KONTAKTA OSS

Personalen på företaget

När du kontakta oss för en kostnadsfri offert för att renovera ditt badrum i Uppsala med omnejd, blir vi på riktigt glada! Det är här allt börjar, med ett gratis hembesök som mynnar ut i återkoppling från vår sida med en kostnadsfri offert. Därefter brukar det ibland bli lite frågor och bollande innan ett slutgiltigt beslut tas och allt drag igång och renovera badrum.

Lång erfarenhet

Att skapa ett fungerande och nära samarbete med dig som kund är något vi prioriterar högt. Du ska alltid veta vilka entreprenörer som blir involverade i er badrumsrenovering. Hur planen ser ut och vad du kan förvänta dig av oss. Vi har en gedigen erfarenhet och stor kunskapsbank när det kommer till att renovera badrum.

Vårt gäng består av plattsättare och snickare, alla med lång erfarenhet och stor kunskap om hur man går till väga för att renovera badrum. Vi vågar nästan påstå att vi är experter inom området. Så kontakta oss när det blir dags att göra den där badrumsrenoveringen du så länge drömt om.

Vårt fantastiska gäng!

Plattsättaren Jerker Åstrand ABBjörkgatan 3, 753 28 Uppsala
Jerker Åstrand
Plattsättare
070-6189048
jerker@plattsettaren.se
Dennis Bohman
Plattsättare
070-6189027
dennis@plattsettaren.se
Calle Haaviso
Plattsättare
070-6189049
calle@plattsettaren.se
Rasmus Talus Hjelm
Snickare
073-5630764
rasmus@plattsettaren.se
Tommy Malm
Snickare
072-9935299
tommy@plattsettaren.se
Mathias Abrahamsson
Plattsättare
070-4245544
mathias@plattsettaren.se
Jimmy Johansson
Snickare
070-7308056
jimmy@plattsettaren.se
Martina Åstrand
Marknad & ekonomi
076-2601287
martina@plattsettaren.se
Välkommen att kontakta Plattsättaren.se.